Sobota, 3 června, 2023
123jobs

Leier – spolehlivý partner pro výstavbu vašeho domova

Nástrahy spojené s výstavbou domu na nás číhají všude. Mezi ně neodmyslitelně patří i ztrácení se ve víru stavebních možností. Proto je nejlepší najít si spolehlivého partnera, který vám dokáže odborně poradit, pomoci s nápočty materiálu či zkonzultovat celé plánování a výstavbu.

V ideálním případě to může být přímo výrobce stavebního materiálu, který o něm ví zároveň nejvíce. Takové služby na slovenském trhu nabízí společnost Leier Baustoffe SK, která je renomovaným výrobcem produktů s dlouhodobou tradicí, vysokou kvalitou a přiměřenou cenou. Pokud tedy hledáte rozumné a efektivní řešení pro svou stavbu a chcete si celý proces trochu zjednodušit, široká škála výrobků Leier je pro vás vhodnou volbou. Pod jednou střechou najdete stavební materiál pro každou fázi výstavby počínaje inženýrskými prvky, na které je třeba myslet při přípravě území, konče produkty pro zkrášlení zahrady či okolí domu.

cihly Leier
Zdroj: Leier
Kromě využívání nových technologií při výrobě, je hlavní prioritou společnosti zdravotní nezávadnost a ekologičnost produktů. Proto je i cihla Leier plně recyklovatelná a bez negativního dopadu na životní prostředí. Neobsahuje žádné lepidla ani škodlivé látky, právě naopak, je z kvalitní hlíny pocházející z přírodních zdrojů. Tento originální slovenský produkt se vyrábí na východním Slovensku, konkrétně v cihelně v Petrovany, která patří díky své výrobní kapacitě a vyspělé technologii mezi nejmodernější cihelny v Evropě.

cihla Leier
Zdroj: Leier
Svou trvanlivostí a odolností vůči povětrnostním vlivům zajišťuje cihla Leier dlouhou životnost stavby, a tím i zvyšuje její hodnotu. Prudké teplotní výkyvy se minimalizují díky naakumulované teplotě cihlových zdí. Ty v zimních měsících teplo udržují a v horkých letních dnech ho zase účinně odebírají. Nízký difúzní odpor cihel Leier zabezpečuje optimální vyrovnávání vlhka, které se nehromadí ani nekondenzuje a stavba tak dýchá, čímž se také předchází vzniku nepříjemných plísní.

realizace rodinného domu
Zdroj: Leier
Broušené cihly LeierPLAN jsou garancí nejvyšší kvality a jedinečných vlastností. Nabízejí nejen vysokou bezpečnost, ale i odolnost a stabilitu materiálu, a to i pod vlivem extrémních faktorů, vlhkosti nebo změny teploty. Splňují nejvyšší požární požadavky neobsahují hořlavé látky a nijak nezvyšují intenzitu požáru. Jejich tvar umožňuje jednoduché, přesné a rychlé zdění s tenkou ložnou maltovou spárou, tlustou pouze 1 mm, což vám zajistí enormní úsporu malty. Díky vyloučení tradiční tloušťky malty (1 až 2 cm) jsou stěny po dokončení téměř úplně suché. Není tedy žádným překvapením, že i v současnosti patří cihla mezi nejžádanější stavební materiály.

Výrobce Leier však nabízí i jiné stavební systémy. Vše záleží od vašich preferencí, proto neváhejte kontaktovat přímo obchodních manažerů, kteří vám dokážou nabídnout řešení přesně pro váš domov a přitom ušetřit nejen váš čas a energii, ale i finanční rozpočet. Svěřte se do rukou odborníkům, kteří jsou v materiálech doma.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek