Sobota, 3 června, 2023
123jobs

Jaká dlažba letos letí?

Jedním z pozitiv, které přinesl poslední nelehký rok, je fakt, že většina z nás získala více času na údržbu a zlepšování svého bezprostředního okolí.

Zvláště ti, kteří mají vlastní zahradu, poznali její nekonečné možnosti. Pokud během nadcházející jara máte v plánu stavební úpravy v exteriéru, možná oceníte tipy na trendy dlažbu, která kromě pěstované zeleně do zahrady jistě patří.

Při samotném výběru dlažby bychom se měli řídit kvalitou daného povrchu a samozřejmě neměli bychom zapomínat na estetickou stránku. Vzhledem k proměnlivý charakter počasí s výraznými výkyvy teplot jsme ve výběru vhodných materiálů v našich zeměpisných šířkách mírně omezení. Vyhledávaným materiálem je po dekády beton a to díky své odolnosti, trvanlivosti, variabilitě, nepřeberným vzhledovým možnostem a v neposlední řadě i pro příznivou cenu. Beton je navíc čistě přírodní materiál. Jeho střídmé použití zajišťuje bezpečný pohyb a zpříjemňuje pobyt v zahradách už po generace.

Novinky vsadili na přirozenost

Jednou z novinek v portfoliu společnosti PRESBETON® je plošná dlažba KAYLA. Na první pohled upoutá reliéfním povrchem, který věrně imituje přírodní kámen. Zdrsněný povrch kromě estetického rozměru přináší i praktické výhody, které oceníte zejména při dešti. Dlažba KAYLA má totiž vynikající protiskluzové vlastnosti. Je v nabídce v atraktivním formátu 600 mm x 300 mm o tloušťce 400 mm, která umožňuje její použití na pochozí plochy, t. j. na terasy, přístupové cesty k domu a na chodníčky nebo na zpevnění povrchů kolem bazénu. Výběr ze tří moderních barev vám umožní dokonale sladit dlažbu s celkovým vzhledem objektu. Dlažba KAYLA je samozřejmě mrazuvzdorná a vybavená vnitřním ochranným systémem Protect System IN proti znečištění a pronikání vody.

dlažba KAYLA
Zajímavá struktura, tři atraktivní barvy a široké použití na pochozí plochy, to je novinka KAYLA! | Zdroj: PRESBETON®
Vpusťte barvy do života

Zářivé teplé barvy ovlivňují naši náladu pozitivním směrem, proto neváhejte a vybírejte z barevných variant dlažeb. Teplá žlutá nebo odstíny červené a terakotové vnesou příjemný optimistický nádech do každé zahrady. Dlažby PRESBETON® jsou navíc vybaveny takovými vnitřními a povrchovými úpravami, které výrazně prodlouží trvanlivost barevných pigmentů.

Tip: Veškerý nábytek a bytové doplňky na jednom místě
REKONSTRUKCE
KUCHYNĚ
OBKLADY
SANITA
GUZZANTI GZC 50 INOX
GUZZANTI GZC 50 INOX

EMOS P 0313
EMOS P 0313

Ideal Standard Esedra- Umyvadlo 65×46,5cm, T279701
Ideal Standard Esedra- Umyvadlo 65×46,5cm, T279701

Grohe Eurosmart Cosmopolitan – Páková vanová baterie nástěnná, chrom 32831000
Grohe Eurosmart Cosmopolitan – Páková vanová baterie nástěnná, chrom 32831000

Bílé WC sedátko S LED světly a jednoduchým zavíráním Wenko Gubbio, 44 ​​x 36,8 cm
Bílé WC sedátko S LED světly a jednoduchým zavíráním Wenko Gubbio, 44 ​​x 36,8 cm

Obložková zárubeň Naturel 70cm O6 (180-200) borovice bílá, levá, O6BB70L
Obložková zárubeň Naturel 70cm O6 (180-200) borovice bílá, levá, O6BB70L
Pohodo.sk
Zobrazit vše

dlažba ALMA
Dlažba ALMA je v nabídce v několika rozměrech včetně velkého formátu 800 mm x 800 mm. Na povrch teras je populární i teplý žlutý melír. Při letních grilovačku oceníte nejušlechtilejší z povrchových úprav PCT na snadné čištění. | Zdroj: PRESBETON®
dlažba vektorem
Červená barva vás doslova nabije energií. A té v zahradě třeba víc než dost, nemyslíte? Zajímavá rustikální dlažba vektor věrně imituje staré cihlové dláždění. | Zdroj: PRESBETON®
Velké formáty scénu neopouštějí

Velkoformátová dlažba je v posledních letech nesmírně trendy. A ze scény jen tak lehce neodejde. Působí totiž luxusně, sjednocuje prostor a opticky ho zvětšuje. Své uplatnění tak nachází nejen ve stísněných prostorách, ale i tam, kde je naopak žádoucí podtrhnout velikost vyskládání plochy.

Společnost PRESBETON® nabízí celou řadu velkoplošných dlažeb splňujících nejpřísnější estetické i kvalitativní kritéria, včetně těch na maximální zatížení. Top dlažbou je jednoznačně velkoformátová dlažba MONUME XL, která se využívá na příjezdové cesty, ale i na zpevněné plochy kolem bazénů, kde zákazníci ocení její vynikající protiskluzové vlastnosti a atraktivní vzhled. Výborné protiskluzové parametry vykazuje i další z velkoplošných dlažeb. Dlažba Taťána s vymývaným povrchem se například hodí na příjezdové plochy, terasy nebo již na zmíněné zpevněné plochy kolem bazénů.

dlažba MONUMENT XL
Nejodolnější z dlažeb navíc v monumentálním rozměru 1 m × 1 m vypadá na ploše nesmírně luxusně. Díky svým protiskluzovým vlastnostem je ideální na vydláždění příjezdových cest nebo na okolí bazénů.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek