Sobota, 3 června, 2023
123jobs

Hliníkové pergoly patří k nejodolnějším, jaké můžete koupit

Mít doma zahradu s posezením nebo terasu, nám přináší mnohé možnosti. Kdykoli se nám zlíbí, můžeme posedět na čerstvém vzduchu, pozvat rodinu nebo přátele na odpolední grilování, užít si večer ve dvou a do noci si povídat u vína… To vše je možné dělat téměř kdykoli bez ohledu na počasí, když si pořídíme kvalitní zastřešení terasy. Zvolit můžete hliníkovou pergolu.

Kvalitní a léty vyzkoušené hliníkové pergoly

Společnost ATYPY nabízí zahradní pergoly ve výborné kvalitě. Jedná se o spolehlivé zastřešení terasy, které vás ochrání před sluncem i deštěm. K pergolám lze koupit i mnohé příslušenství pro komfortnější život.

Zahradní pergoly jsou vyrobeny z hliníku a mají stahovací střechu. Snadno si tak můžete zvolit, zda se chcete právě slunit a nechat na sebe svítit slunce, nebo zda pergolu zatáhnete, a to vše bez nutnosti opustit pohodlí zahradního křesla. Ovládání funguje prostřednictvím motoru na dálkové ovládání, ručně nelze. Když nechcete PVC aktuálně používat, schová se pod malou stříšku. Tím je chráněno i v zimě proti sněhu, celoročně proti krupobití, což zvyšuje jeho životnost.

Lehký, pevný a odolný hliník

Hliník představuje nejen výbornou životnost. Mnozí jej vítají kvůli jeho nerezavění i při bezúdržbovosti. Střechu tvoří třívrstvé PVC, které je zpevněné hliníkovými profily. Má vysokou odolnost, absolutně nepromoká. Pergola je odolná i vůči silnému větru, a to až do rychlosti 117 km / h.

Hliníková pergola ve složeném stavu nezastiňuje interiér. To využijete zvláště v zimě. Využívat ji můžete téměř celoročně.

Co se týče montáže, lze ji instalovat téměř kdekoli. Omezením není zateplení domu ani dřevostavba. Limitem může být výška kotvení, kterou je nutné dodržet.

V nabídce firmy ATYPY je i bioklimatická pergola. Podívejte se na podrobnosti na atypy.cz.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek