Sobota, 3 června, 2023
123jobs

Čeká vás oprava žaluzií? Poradíme vám

Kvalitní žaluzie mají poměrně dobrou životnost, a pokud se k nim chováme šetrně a ohleduplně, dovedou sloužit spoustu let, bez toho aniž bychom se jim museli věnovat. Pokud ale máte malé děti, nebo je denně vytahujete nahoru a zase spouštíte dolů, máte domácí mazlíčky, poškození nebo opotřebení bude zřejmě rychlejší. Ať už se vám porouchal řetízek u žaluzií, časem zkřehl plast a díly se lámou, pomohou vám ve společnosti Správa oken s.r.o.

Výměna nebo oprava starých žaluzií

Nové žaluzie do oken mohou mít mnoho barev lamel i profilů, být celostínicí i standardní. Na webových stránkách spravaoken.cz si můžete objednat žaluzie na míru dle vašeho přání a do 14 dnů vám budou odeslány tam, kde si budete přát. V nabídce je i model Prim, který má nový typ brzdy a už není potřeba aretaci řetízku. Bez připnutí řetízku drží v poloze, do jaké jich umístíte.

Jestli jsou ale vaše žaluzie na pohled hezké a potřebujete nahradit jen vadný díl, určitě zařiďte jejich opravu. Stejně tak je můžete dovybavit o užitečné příslušenství. Věděli jste, že existuje např. spojka řetízku žaluzie, která pomáhá předcházet udušení se na řetízku žaluzie? Když je na řetízek vyvinut vyšší tlak / tah než je běžné, spojka jej rozpojí. To oceníte zvláště s malými dětmi.

Rychlá pomoc po Praze i v jejím okolí

Společnost nabízí opravy oken a žaluzií po celé Praze i v blízkém okolí co nejdříve je to možné. Pokud si na opravu žaluzií netroufáte, rádi vám pomohou.

Při výměně vadného dílu žaluzií můžete poptat i seřízení oken, aby držela otevřená nebo při manipulaci nedrhla a nedocházelo k ničení okenních rámů.

Správa oken s.r.o. je zkušená firma, která vám poradí i když vás zajímá venkovní stínění, sítě proti hmyzu a další záležitosti ve spojitosti s okny. Budete jistě spokojeni.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek