Sobota, 3 června, 2023
123jobs

Cestou ke zdraví jsou čisté ruce i povrchy

Bakterie na nás číhají ze všech stran. Předejít různým infekčním onemocněním, nevyjímaje ani COVID-19, možná účinnou prevencí. K té patří správná hygiena rukou a dezinfekce povrchů, se kterými přicházíte do pravidelného kontaktu. Pomohou vám s tím nové čistící a dezinfekční prostředky na ruce a povrchy od Mapei.

Bakterie jsou malé, pouhým okem neviditelné organismy, které se nacházejí na různých površích a předmětech každodenní potřeby. Najdete je na nákupních košících, tlačítkách ve výtahu, vodovodních bateriích, ale i kličkách. Někdy stačí jen jeden dotyk a infekci se nevyhnete. Abyste nestali přenašečem různých chorob, dbejte na hygienu rukou. V případě, že právě nemáte po ruce mýdlo a vodu, jsou ideální alternativou dezinfekce antibakteriální gely.

Čistě doma i na pracovišti

Výběrem správné dezinfekce ochráníte nejen sebe, ale i lidi ve svém okolí. Všechny typy potenciálně škodlivých látek lze odstranit s dezinfekčními prostředky Mapesept Gel a Mapesept Liquid. Účinně ničí choroboplodné zárodky a navíc i příjemně voní. Oba čisticí přípravky s citrónovou vůní spolehlivě dezinfikují povrchy, pracovní plochy, pomůcky na pracovišti i ruce. Netřeba jejich oplachovat a díky speciálnímu složení a zvláčňujícím vlastnostem šetrně dezinfikují pokožku rukou a chrání ji před popraskáním.

Řekněte bakteriím sbohem

Na důkladnou dezinfekci rukou a pokožky využijte hydroalkoholický gel s dezinfekčními vlastnostmi MAPESEPT GEL. Pokožka zůstává po vyčištění s tímto přípravkem nejen čistá, ale i jemná a navíc příjemně voní. Tento multifunkční dezinfekční prostředek se nemusí oplachovat. Gel se rychle se vypařuje, nezanechává na pokožce žádné zbytky a nelepí se. Stačí jej pouze vetřít do dlaní. Kromě toho, že se díky němu zbavíte bakterií na rukou, můžete ho využít i na malé povrchy v domácnosti či na pracovišti.

MAPESEPT GEL
MAPESEPT GEL Zdroj: Mapei
Dezinfekční prostředek pro každodenní použití

MAPESEPT LIQUID je hydroalkoholický čisticí a dezinfekční tekutý prostředek. Doporučuje se pro každodenní hygienu rukou, ale i na čištění menších povrchů v domácnostech či na pracovištích odolných proti působení alkoholu. Dokáže si hravě a jednoduše poradit s keramickými kuchyňskými deskami, keramickou dlažbou, pracovními stoly a pod. V případě čištění pracovních ploch nelijte Mapesept Liquid přímo na povrch, ale naneste jej nejprve na hadřík nebo rozprašte po ploše. Přípravek nechte několik minut působit a následně celý povrch otřete suchým hadříkem. Při použití na ruce vetřete čistící prostředek důkladně do dlaní. Neoplachujte ho vodou.

MAPESEPT LIQUID
MAPESEPT LIQUID | Zdroj: Mapei
Nedejte už virem žádnou šanci. Dezinfekční a čistící prostředky MAPESEPT GEL i LIQUID určené na povrchy a ruce koupíte v partnerských stavebninách Mapei: https://bit.ly/MAPEI-predajne-miesta

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek