Sobota, 3 června, 2023
123jobs

Rozšíření webů pro laické stavebníky i odborníky

Navštivte specializované weby firmy Mapei www.razaporiadne.sk a www.skarujsmapei.sk, na nichž přibyly nové kategorie. Tyto portály jsou určeny všem laickým stavebníkům i odborníkům a přinášejí množství cenných informací.

Objevíte zde návody, jak používat jednotlivé produkty Mapei, galerii referenčních projektů, kterými se můžete inspirovat, ale dozvíte se i to, které výrobky si zvolit pro konkrétní typ realizace. Obě poradenské stránky se pravidelně aktualizují a naleznete zde vše, co vás zajímá. Jděte se na vlastní oči přesvědčit, co je na webech nového.

Na stránce www.razaporiadne.sk přibyla sekce s užitečnými radami, které vám pomohou vyřešit jakýkoliv problém z oblasti hydroizolace. Dozvíte se, jak udělat obklad koupelny tak, aby se vám kachličky neodlupovaly, jak předělat starou terasu, jak zachránit střechu či nevytopiť sousedů. Další novinkou je kategorie FAQ s odpověďmi na nejčastější dotazy.

Jednou a pořádně
Zdroj: www.razaporiadne.sk
Inovací prošla i stránka www.skarujsmapei.sk, která pomáhá návštěvníkům tohoto webu zorientovat se v nabídce spárovacích malt Mapei. Novinkou je kategorie s názvem Řešení problémů. Najdete zde odpovědi na různé typy obtíží, se kterými se při výstavbě či rekonstrukci domu a bytu můžete setkat, zjistíte příčinu jejich vzniku a způsoby jejich odstranění. K tomu, abyste svou stavbu mohli dotáhnout k dokonalosti, vám i na tomto webu mohou pomoci odpovědi na nejčastější otázky.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek