Sobota, 3 června, 2023
123jobs

Domů ve vánočním hávu

Svátky se už neprodleně blíží! A zatímco každý rok dodržujeme tytéž vánoční tradice, novými ozdobami si to můžeme příjemně osvěžit.

Upravte svůj domov ještě laskavějším dekorem, který v sobě nese ducha Vánoc. I když jste ve vánočním zdobení nováčkem, právě jste se přestěhovali do nového, nebo pokud potřebujete nahradit staré ozdoby (případně se vyrovnat s tím, že jsou již rozbité), zde je několik šikovných návrhů, které se vám mohou líbit. Vánoční strom – ačkoliv je středem zájmu, je teprve začátek.

Při nakupování ozdob je velmi důležité, abyste našli vánoční výzdobu, která dodá každém pokoji hřejivý nádech. Taková obývací pokoj je stejně jako kuchyně srdcem domova, a to hlavně během svátků. Je to místo, kde se setkáváme se svými blízkými a užíváme si společně strávený čas v domácí pohodě. Zachumlejte svůj domov do svátečního šatu, aby vaše domácnost vypadala kouzelně a vy jste se cítili příjemně, je to nejlepší vánoční dárek pro všechny.

Tyto duchaplné nápady jsou inspirací, kterou potřebujete na oslavu svátků ve velkém stylu. Najdete zde všechny potřebné vánoční dekorace, na které si můžete smysly.

kouzelná symbolika
Vánoční věnec je klasika, kterou si Vánoce skutečně ptají. Laděný do tradičních barev – teplé červené a uklidňující zelené přispěje k kouzelné atmosféře. Můžete jej použít jako interiérovou, ale i jako exteriérovou sváteční dekoraci. Věděli jste, že se s věncem spojuje hluboký význam víry? Tradice věnců zavěšených na vnější straně dveří symbolizuje, že v dané domácnosti bývají věřící. A vždyť proč ne, jde o požehnané svátky.

teplo domova
Vytvořit teplo domova nemusí být pouze metafora, vždyť rozkošné dekorativní polštáře s vánočními motivy by rozehřáli i srdce sněhuláka. Tyto polštáře mají jako funkční, tak i estetický účel. Běžně se používají na podtržení barevných akcentů v místnosti, často se vážou na barvy závěsů nebo koberečků.

Během chladných zimních večerů třeba sáhnout nejen po teplém čaji či vánočním punči, ale i po příjemné měkké dece, ve které si užijete sledování televizní vánoční nadílky. A tak zazní otázka: „Je ti zima holčička?“ Pouze ve filmu.

Ať už jste fanouškem neutrální estetiky nebo třpytivých třpytek, díky těmto veselým tipem na zdobení bude každý centimetr vašeho domova vypadat slavnostně. Kombinací těch správných předmětů můžete vytvořit z vašeho domova hravý Severní pól.

Dekorativní polštáře s vánočními motivy by rozehřáli i srdce sněhuláka

doplňky radosti
I drobnost potěší, ať už pro sebe nebo jako dar blízkým. Úkolem doplňků je zútulnit prostor a dát mu láskyplný charakter. Klid a harmonii do domu či srdce vám může pomoci přinést i něžná soška anděla. V celé historii jsou tyto bytosti zobrazovány jako ochránci a poslové, poskytují pohodlí a podporují vyšší moudrost a porozumění.

Vánoce jsou jednou z mála příležitostí, které vítají blikající předměty s otevřenou náručí. Tyto magické světla vytvářejí perfektní náladu pro každou sváteční oslavu. Jednoduše je umístíte před okno nebo stěnu a váš domov bude okamžitě zahlcen teplou žárem. Například takový skřítek se svítící bradou vám vyčaruje příjemné osvětlení i úsměv na tváři. Ve Skandinávii se o vánočních skřítcích mluví jako o nositelích darů a štěstí. Umístěte těchto rozkošných malých mužiků do domu, abyste pobrali zdravou dávku obou benefitů.

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek