Sobota, 3 června, 2023
123jobs

Internet pomáhá při hledání práce

Internet je fenoménem posledních let. Poskytuje informace ze všech oblastí života, zábavu i poučení. Je však také skvělým zdrojem při hledání zaměstnání. Zvláště pokud využijete internetový pracovní portál 123jobs.cz, který přináší velké množství pracovních příležitosti a průběžně aktualizovaný přehled volných pracovních míst. Také se zde můžete dozvědět odpovědi na mnohé otázky spojené se zaměstnáním. Portál je vhodný pro všechny lidi bez zaměstnání, stejně tak pro ty, kteří změnu svého dosavadního zaměstnání teprve zvažují. 

Jednou z největších výhod pracovního portálu je inzerce práce zdarma pro podnikatele OSVČ, školské zařízení a státní instituce. Pro firmy nabízí portál výhodné ceny inzerce včetně dlouhodobých tarifů pro inzerci práce v průběhu celého roku. Další výhodou je přehledné uspořádání jednotlivých nabídek podle regionů a podle typu pracovní pozice.

Pracovní nabídky jsou na portálu průběžně aktualizované a vybírat je možné z nabídek na hlavní pracovní poměr, na práci se zkráceným pracovním úvazkem, na dohodu o pracovní činnosti nebo o provedení práce, ale i na brigády pro studenty, důchodce a jiné zájemce o přivýdělek nebo práci na přechodnou dobu. 

Snadno a bez registrace

Pracovní portál 123jobs.cz nevyžaduje od uchazečů žádnou registraci. Inzerci pracovních nabídek na portálu s oblibou používají podnikatelé, firmy, personální agentury a většina státní institucí. Při hledání nových zaměstnanců tak mají skvělou příležitost vybírat si vhodné pracovníky pro své volné pracovní pozice. 

Co lze na portálu dále najít

Vedle nabídek volných pracovních míst můžete na portálu najít i odpovědi na mnohé otázky týkající se pracovního poměru a práce všeobecně. Například se dočtete, jak postupovat při výpovědi, jak napsat strukturované CV, co dělat, když nedostanete výplatu nebo jak lze poznat tzv. Švarcsystém a další užitečné informace. Novou práci si lehce na portálu vyhledáte na raz dva. Nabídky práce jsou dostupné i na sociální síti Facebook/123jobs.cz.

123jobs

123jobs recenze

123 jobs recenze zkušenosti

Nejnovější články

- Komerční sdělení -zpravy

Další články autora

- Komerční sdělení -PR článek